337 Views

Začátky jsou vždycky těžké. V tomto článku se pokusíme popsat všem zájemcům o studium v Agatsu Ryu první dny, co dělat, na co nezapomenout. Ušetříme Vám tak možné nejistoty a obavy.

Prvním krokem je Vaše první hodina v Agatsu Ryu. S sebou si vezměte pohodlné oblečení (tepláky a tričko). Cvičení probíhá na boso. V dódžó je dostatečně teplo i v zimě. Pokud by Vám však bylo chladno, můžete si vzít bílé ponožky. S sebou si můžete vzít pití. Pokud byste zapomněli, můžete si pití u nás za příznivou cenu zakoupit. 

Před cvičením se Vám bude věnovat přítomný učitel, který Vás přivítá a vše Vám opět podrobně vysvětlí. Na ty, kteří Vás budou učit se můžete podívat tady.

Co se bude dít na první hodině? Cvičení trvá 60 minut, hodina skupiny Přípravka trvá 50 minut. V průběhu hodiny dětí a přípravky je uprostřed několikaminutová přestávka. Ze začátku si vyzkoušíte a začnete se pomalu učit pádové techniky. Ty se musíte naučit hlavně proto, abyste si při cvičení neublížili. Po zvládnutí pádových technik si hned vyzkoušíte Vaši první techniku. To je na první hodinu vše. Ještě je ale důležité zmínit, že si při tom užijete spoustu zábavy a legrace. To k Agatsu Ryu prostě patří… příjemné prostředí a kvalitní výuka

Po první hodině se rozhodnete, zda Vám Agatsu Ryu vyhovuje a zda chcete začít studovat bojová umění v Agatsu Ryu. Na další hodině vyřešíme administrativní záležitosti a platbu za zápisné.

To je vše. Dále už probíhají cvičení běžně, zapojíme Vás do skupin a započne proces Vaší výuky. 

Napadl Vás nějaký dotaz, který není výše zodpovězený? Ptejte se níže v komentářích.