o nás
666 Views

Vážení studenti a rodiče,

Školní prázdniny utekly jako voda (no, řekněme, že pár dní ještě zbývá…) a přichází nám opět nový školní rok i u nás, v Agatsu Ryu. V rámci tohoto článku bychom Vás chtěli informovat o novinkách a změnách, která nás v měsíci září čekají. Pusťme se rovnou do toho!

  • Od 1. září je platný nový rozvrh, který naleznete zde na Blogu. Abyste to nemuseli hledat, připravili jsme pro Vás odkaz ZDE. Změny proběhly pouze formou sloučení skupin Mírně pokročilí a Pokročilí, kdy nám v uvolněném čase v úterý a čtvrtek od 17:30 do 18:30 vznikl prostor pro druhou skupinu začátečníků Jujutsu. Žádné další změny v rozvrhu neproběhly.
  • Upozorňujeme, že v pondělí a úterý 9. a 10. září bude probíhat zápis nových studentů. Z tohoto důvodu budou všechna cvičení v těchto dnech zrušená! Od středy 11. září budou cvičení pokračovat nadále podle platného rozvrhu, viz předchozí bod.
  • V předchozím bodě jsme Vás informovali o zápisu nových studentů. Rádi bychom Vás tímto požádali o šíření této informace mezi Vaše přátele, kamarády a známé. Můžete tak učinit jednoduše – na našem facebookovém účtu ZDE  naleznete vytvořené události k zápisu nových studentů. Pomůžete nám všem tím, že je budete sdílet mezi své přátele. Předem moc děkujeme všem aktivním! 🙂
  • Žádáme všechny studenty skupin Začátečníci, Mírně pokročilí a Děti, aby byli přítomno na první hodině v září, která proběhne v pondělí 2. září (resp. v úterý 3. září pro skupinu Děti). Dozvíte se vše potřebné, zejména novinky a požadavky na Vás jako na studenty.
  • V našem kalendáři akcí naleznete informace o nejbližších akcích. Nejbližší akcí bude na konci měsíce září stáž Jujutsu a Malý bojovník v Opavě. Oslavíme tak státní svátek společně na tatami dne 28. září. Více informací ZDE. Přihlašování právě probíhá a pokračuje až do 18. září. Nezapomeňte si v rezervačním kalendáři rezervovat své místo! Již brzy budou doplněny kompletní informace pro rok 2019 a termíny akcí pro rok 2020. 
  • V sobotu 7. září proběhne v Galerii Přerov akce „Veletrh volnočasových aktivit“, kterého se Agatsu Ryu jako již tradičně zúčastní. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit, případně se na námi podívat. Navíc kolem 13 hodiny bychom měli mít vystoupení přímo na pódiu, tak se můžete podívat.
  • Vše co potřebujete pro cvičení v Agatsu Ryu naleznete v AR Pointu. Nově jsme pro Vás vytvořili nabídku zánovních Keikogi, která můžete využít třeba jako náhradní kus na cvičení. A navíc jsou za zvýhodněnou cenu. Tak se mrkněte 😉
  • Navíc jsme nechali vyrobit do zásoby několik triček Agatsu Ryu pro všechny skutečné studenty. Tak se mrkněte, jaké velikosti máme a objednejte, než bude pozdě a vyfoukne Vám je někdo jiný 😉

To už je z novinek pro nový školní rok a září 2019 všechno. Těšíme se na všechny studenty a pokračování skvělých příběhů a přátelství v Agatsu Ryu.