PROFESIONALITA

Jsme profesionálové v oboru. Jsme skuteční mistři bojových umění uznávaní nejen v České republice, ale po celém světě.

AGATSU RYU

je profesionální škola bojových umění., nikoliv oddíl rváčů. Zakládáme si na tom, kdo jsme a co nabízíme.

JASNÁ VIZE A CÍL

Máme jasnou vizi a jsme zásadoví. Víme, kdo jsme a kam směřujeme. Oproti jiným školám bojového umění (ale i jednotlivcům) neřešíme jiné školy či kluby. Soustřeďujeme se na nás, Agatsu Ryu a naše partnery.

KVALITA CVIČENÍ

Ke cvičení přistupujeme zodpovědně tak, aby cvičení byl požitek a nikoliv kroužek egoistů, kteří si jdou individuálně za svým cílem. Ke cvičení přistupujeme tak, aby pro nás bylo potěšení a radost z pohybu. Bojové umění netrénujeme, ale studujeme. Necvičíme pro medaile či sen o vlastní neporazitelnosti.

LEGITIMITA

Agatsu Ryu bylo oficiálně uznáno japonskými mistry a All Japan Budo Association jako legitimní škola japonských bojových umění v roce 2017.

KVALITA MISTRŮ

Zakládáme si na technické stránce, funkčnosti a erudici mistrů Agatsu Ryu. Navíc jsou mistři Agatsu Ryu akreditováni MŠMT.

PŘÍSLUŠNOST, ODKAZ

Jsme členy Seishin Budo Kai – české asociace tradičních bojových umění. Agatsu Ryu je uznávanou školou bojových umění. Agatsu Ryu si zakládá na kvalitě, transparentnosti a legitimních mistrech bojových umění.

SPOLUPRÁCE – OTEVŘENOST

Spolupracujeme s dalšími školami bojového umění, které ctí otevřenost, porozumění a vzájemný respekt apod. Neuzavíráme se do sebe. Pořádáme spoustu akcí a mnohých se i zúčastňujeme.